ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

جشنواره بزرگ اقوام در کرمانشاه به کار خود پایان داد

جشنواره بزرگ اقوام در کرمانشاه به کار خود پایان داد

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه از پایان جشنواره شش روزه اقوام و نمایشگاه سوغات و صنایع دستی در این استان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه امید قادری مدیر کل امروز شنبه 9 آذر ماه 98 در گفت و گویی با اشاره به حضور 21 استان کشور در این جشنواره اظهار داشت : استان های شرکت کننده در این جشنواره سوغات ، مواد غذایی و صنایع دستی خود را در قالب 180 غرفه عرضه کردند.

او تصریح کرد : از استان کرمانشاه نیز هنرمندان صنعتگر در 8 غرفه صنایع دستی استان را در رشته های گلیم، البسه محلی، چوب، چرم و آئینه کاری به نمایش گذاشتند.

مدیر کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه اضافه کرد:همچنین در این جشنواره هنرمندان سه استان کرمانشاه، کردستان و آذربایجان شرقی نیز به اجرای موسیقی و آئین های محلی استان های خود پرداختند.

او راه اندازی غرفه راهنمایان گردشگری کرمانشاه به منظور معرفی جاذبه های گردشگری استان و نیز بر پایی چند سیاه چادر در محوطه نمایشگاه را از دیگر برنامه های جانبی این جشنواره اعلام کرد.

قادری با بیان اینکه این نمایشگاه از سوم تا هشتم آذر ماه به مدت شش روز در محل نمایشگاه بین المللی استان کرمانشاه برپا بود ، اعلام کرد: این نمایشگاه مورد بازدید و استقبال پرشور علاقمندان و مردم هنر دوست کرمانشاه قرار گرفت.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.