ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

ظرفیت تأسیسات اقامتی کرمانشاه تا خسروی به فیض حضور زوار اربعین صددرصد تکمیل شد

 ظرفیت تأسیسات اقامتی کرمانشاه تا خسروی به فیض حضور زوار اربعین صددرصد تکمیل شد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع استان کرمانشاه از تکمیل صددرصدی تأسیسات اقامتی گردشگری و سایر اقامتگاه‌های عمومی و دولتی خبر داد و همچنین افزود ظرفیت‌های آماده شده در شهرستان‌های قصرشیرین، دالاهو و اسلام آباد بالغ بر صد هزار نفر بوده است و این امر در شهرستان کرمانشاه که در اولویت دوم اقامت قرار دارد، بیش از 50 درصد با ظرفیت 60 هزار نفر  بوده است .

قادری همچنین اظهار داشت با توجه به حجم بالای تردد راهپیمایان اربعین از محور کرمانشاه – خسروی، این اداره کل اقدام به نصب بیلبوردهای خوش‌آمدگویی به زوار، مزین به تصاویر جاذبه‌های گردشگردی و دعوت به رویداد بین المللی  بومگردی  و روستایی 2020 نموده است.

 قادری گفت باتوجه به واگذاری بخشی از مدیریت اسکان و تبلیغات ستاد اربعین به این اداره کل  هزاران نسخه بروشور معرفی توانمندی‌های گردشکری، فرهنگی و خدماتی تهیه و در ایستگاه‌های اطلاع رسانی و موکب‌ها توزیع گردید. همچنین ایشان از برپایی غرفه‌های صنایع دستی و اطلاع‌رسانی گردشگری خبر داد و گفت ستاد اربعین استان حداکثر تلاش خود را برای خدمت‌رسانی به زوار نموده است.160موکب در کنار گروه‌های امداد و نجات، امداد خودرو، بیمارستان‌های سیار و همچنین تقویت خطوط تلفن و اینترنت از جمله این خدمات است.  

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.