ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

وزیر میراث فرهنگی فرد بسیار توانمندی است

وزیر میراث فرهنگی فرد بسیار توانمندی است

نماینده پاوه و اورامانات: 
وزیر میراث فرهنگی فرد بسیار توانمندی است 
عضو فراکسیون گردشگری مجلس گفت: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فرد بسیار توانمندی است و انتظار داریم حضور گردشگران خارجی در کشور پر رنگ تر شود. 
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه شهاب نادری نماینده اورامانات کرمانشاه روز پنج شنبه ۲۱ شهریور۹۸ در آیین رونمایی از لوگو کرمانشاه۲۰۲۰ که در سرسرای اداره کل میراث فرهنگی استان برگزار شد، اظهار داشت: از وزیر محترم میراث فرهنگی می خواهیم در حوزه گردشگری خصوصا گردشگران خارجی به جد ورود پیدا کنند و قطار گردشگری در کشور را نیز توسعه دهند. 
او در ادامه با اشاره به اینکه مسئولان و مردم برای ثبت جهانی اورامانات سنگ تمام گذاشته اند و از این بابت قدردان همه ی آنها هستم، اظهار کرد: اورامانات از آنجایی که در راه ثبت جهانی است باید در رویداد کرمانشاه ۲۰۲۰ در اولویت قرار گیرد. 
نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه زیبای اورامانات پتانسیل قطب گردشگری کشور را دارد و از سفیران کشورها نیز دعوت خواهیم کرد از این منطقه بازدید کنند. 
نادری در ادامه بیان داشت: فعالین گردشگری، متولیان تاسیسات گردشگری و بوم گردی باید یک انجمن متحد و یک شکلی تشکیل دهند تا ما نیز در مجلس شورای اسلامی پیگیر مطالبات به حق آنها باشیم. 
او با اشاره به اینکه صنعت توریسم و گردشگری با شعار محوری توسعه پیدا نمی کند، خاطرنشان ساخت: بی توجهی، سهل انگاری و بی دقتی فعالین گردشگری باعث می شود صنعت گردشگری استان رشد نکند. 
نادری در ادامه با بیان اینکه مدیرعامل راه آهن ایران در بازدید خود از کرمانشاه موافق قطار گردشگری در استان است، افزود: فرش قرمزی برای سرمایه گذاران در این حوزه پهن خواهیم کرد. 
رییس فراکسیون گردشگری مجلس گفت: باید شرایط پرداخت تسهیلات سهل و مجوزهای بوم گردی بصورت هدفمند  صادر شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.