ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

ضرورت تلاش مضاعف برای میزبانی شایسته رویداد کرمانشاه ۲۰۲۰

ضرورت تلاش مضاعف برای میزبانی شایسته رویداد کرمانشاه ۲۰۲۰


  
مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه گفت: با رونمایی از لوگو رویداد کرمانشاه ۲۰۲۰ انتظار داریم تلاش ها برای میزبانی شایسته و در خور شان گردشگران در رویداد کرمانشاه ۲۰۲۰ مضاعف شود. 
  
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه امید قادری مدیر کل امروز پنج شنبه ۲۱شهریور ۹۸ در آیین رونمایی از لوگو رویداد کرمانشاه ۲۰۲۰ که معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه و نماینده اورامانات نیز حضور داشتند، اظهار داشت: از تلاش استاندار محبوب کرمانشاه در حوزه گردشگری قدردانی می کنیم که توسعه گردشگری و زیرساخت های آن را را در اولویت قرار داده اند . 
  
او افزود: حمایت از گردشگری از جمله توسعه مراکز گردشگری، تسهیل کسب مجوزهای لازم، برنامه ریزی مختلف در ستاد خدمات سفر بخصوص برنامه ریزی در برگزاری رویدادهای ملی نوروز و تابستان و همچنیین رویداد مذهبی اربعین مورد تاکید مدیریت ارشد استان بوده و هست.  
قادری اظهار داشت: با پیگیری های مجدانه استاندار کرمانشاه ، میزبانی اجلاس جهانی گردشگری تحت عنوان گردشگری اکوتوریسم و گردشگری روستایی با محوریت کرمانشاه برگزار خواهد شد. 
  
قادری گفت : از امروز با رونمایی لوگو کرمانشاه ۲۰۲۰ نقطه شروع فعالیت های این کلان رویداد آغاز خواهد شد. 
  
وی اظهار امیدواری کرد که مشکلات و کاستی ها در سطح استان جمع بندی و با حمایت معاون عمرانی استانداری کرمانشاه و در سطح ملی نیز با حمایت نادری رئیس فراکسیون گردشگری مجلس حل شوند .

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.