یکشنبه 23 خرداد 1400

پیام سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

پیام سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه، جبار گوهری با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و قیام ۱۵ خرداد پیامی صادر کرد: 

در متن این پیام آمده است:

بسمه الله الرحمن الرحیم 

فرا رسیدن سی و دومین سالگرد رحلت جانسوز امام خوبی‌ها، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، روح الله خمینی (ره) و شهادت یارانش در قیام خونین ۱۵ خرداد را به عموم مردم ایران و رهروان راستین آن امام همام در جهان اسلام تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.
بدون تردید امام خمینی (ره) با سال‌ها مجاهدت و مبارزه با رژیم طاغوت و استکبار جهانی، میراثی را از خود به جای گذاشت که امروز به نماد عزت، شرف و غرور جهان اسلام در برابر ظالمان زمان تبدیل شده است.
در سالگرد ارتحال ملکوتی آن عالم زمانه، مجاهد نستوه و معمار بزرگترین انقلاب انسانی بشر در حالی در کنار مردم ایران و مستضعفان عالم به سوگ نشسته ایم که با لطف و عنایت خدای متعال رهبری فرزانه و یاری دیرین راه و مرام خمینی کبیر در سکانداری این کشتی نجات ادامه داده است.
امید که در این روز با زنده نگاه داشتن یاد و خاطره بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و شهادت یارانش، راه راستین و آموزه‌های مکتب انساز آن پیر فرزانه را طریق راه خود قرار داده و برای صیانت از این میراث ماندگار از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.

جبار گوهری
سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی استان کرمانشاه 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : DnnForge - NewsArchives در حال حاضر در دسترس نیست