شنبه 18 اردیبهشت 1400

دیدار سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه

دیدار سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی با نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه

 

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌­دستی استان کرمانشاه، با حضور در دفتر امام جمعه کرمانشاه با حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه،  جبار گوهری روز چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه در اولین روز کاری خود پس از حضور در مزار شهدا، با همراهی حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به دیدار حضرت آیت‌الله علماء امام جمعه کرمانشاه و نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه رفت.

حضرت آیت‌الله مصطفی علماء در این دیدار ضمن تبریک انتصاب سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه، با اشاره به اهمیت پاسداشت و حفاظت از داشته های تاریخی و فرهنگی و انتقال آن به نسل‌های آینده، ضرورت صیانت از آثار تاریخی و مذهبی را مورد تاکید قرار دادند.
نماینده ولی فقیه در استان همچنین به اهمیت توجه به توسعه صنایع‌دستی با توجه به اشتغال‌زایی آن و اینکه می‌تواند در معیشت خانوار تاثیر مستقیم بگذارد، اشاره کرد و خواستار توجه بیشتر به این مقوله با توجه به وضعیت بیکاری استان شد.

امام جمعه کرمانشاه همچنین به شرایط گردشگری استان کرمانشاه را با توجه به وجود آثار تاریخی، طبیعی و مذهبی فراوان اشاره کرد و بر ضرورت توجه به رونق گردشگری مذهبی و دفاع مقدس با توجه به جایگاه تاریخی استان کرمانشاه به لحاظ قرار گرفتن در مسیر عتبات عالیات و نیز یکی استان‌های با بیشترین تاثیرگذاری در جنگ تحمیلی،  در کنار سایر جنبه‌های گردشگری تاکید کرد.

حضرت آیت‌الله علماء در خاتمه ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه، مجددا بر اهمیت جایگاه فرهنگی این اداره‌کل در استان تاکید کرد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : DnnForge - NewsArchives در حال حاضر در دسترس نیست