ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

جشنواره میوه های بهشتی در ریجاب برگزار می شود

جشنواره میوه های بهشتی در ریجاب برگزار می شود

مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه؛
جشنواره میوه های بهشتی در ریجاب برگزار می شود
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره میوه های بهشتی در ریجاب شهرستان دالاهو خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، دکتر امید قادری در جلسه هم اندیشی برگزاری رویداد گردشگری میوه های بهشتی که در اداره کل میراث فرهنگی استان برگزار شد، اظهار داشت: در راستای برگزاری رویدادهای ملی و منطقه ای و پیش رویدادهای روستایی متناسب با رویداد بین المللی کرمانشاه ۲۰۲۰ برنامه هایی برای معرفی هرچه بیشتر استان کرمانشاه در دست اقدام است.
او افزود: با توجه به ظرفیت بالای شهرستان دالاهو و بخش ریجاب به عنوان بخشی از کوریدور گردشگری جنوب استان کرمانشاه برای مطرح شدن و معرفی هرچه بیشتر این مسیر به گردشگران در صدد برگزاری یک رویداد گردشگری در این منطقه هستیم.
دکتر قادری ادامه داد: با توجه به وفور تولید میوه هایی همچون انجیر و زیتون و حتی انار در این منطقه جشنواره تحت عنوان میوه های بهشتی برگزار خواهد شد.
مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه همچنین از افتتاح هتل آبشار ریجاب همزبان با جشنواره خبر داد و گفت: با توجه به جاذبه های طبیعی و تاریخی و فراهم شدن شرایط اسکان امیدواریم آژانس های مسافرتی استان تورهای گردشگری را به این منطقه هدایت کنند.


امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.